Showbiz

Vdes në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur

Mya Lecia Naylor, ylli i programeve CCBC Millie Inbetween ka vdekur në moshën 16 vjeçe.


Shkaku i vdekjes mbetet i paqartë, por përfaqësuesit e saj A & J Management thanë se ajo vdiq më 7 prill, shkruan independent. Duke e përshkruar atë si “shumë të talentuar”, thanë se do të humbnin shumë”.

Naylor luajti së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never. Programi ndoqi grupin e djemve ‘The Wonderland’ dhe grupin rivale të vajzave Here Here, pasi konkurruan në një konkurs imagjinar të talenteve televizive Spotlight.

“Dashuria dhe mendimet tona janë me të gjithë familjen dhe miqtë e saj në këtë kohë të vështirë,” shtoi menaxhmenti i A & J. Unë jam një njeri i famshëm … Më nxirr nga këtu! Atack ndau haraç në mediat sociale.

Ajo tha: “E tronditur dhe e trishtuar për të dëgjuar vdekjen e Mya-Lecia Naylor, ajo ishte një vajzë e bukur dhe e talentuar”.

Një deklaratë e postuar në faqen e internetit të BBC përshkroi Naylor si një “aktore, këngëtare dhe balerinë” jashtëzakonisht të talentuar.