Showbiz

ENCA shtatezene me SHEIK ?? Dalin fotot nga Dubai me bark te fryer (FOTO)

Kengetarja Enca koheve te fundit nuk ka qene edhe shume aktive ne muzike, por e kemi pare duke bere pushime edhe ne Dubai dhe foto te ndryshme me Sheika atje. Por ajo koheve te fundit ka hedhur nje foto ku duket barku i fryer dhe shtrohet pyetja se a eshte shtatzene dhe me ke? .. Iexo mePOSHT jane dhe Fotot:

Ajo ne nje foto ka dale me doren e saj ne bark, sikur cdo vajze shtatzane e ben nje foto te tille. Por nese eshte shtatzane, a ka mundesi te jete me ndonje SHeik nga Dubai ku po kaIon pushime cdo here e me shume atje si shume vajza tjera. JU FTOJME TE HAPNI REK LAMEN MENJEHERE ketuPOSHT DHE JU SHFAQJIEN FOTOT.