Fillon meçi i madh i Shefat Isufit

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Shefat Isufi është ngjitur tashmë në ring.

Shefat Isufi, boksieri i cili mbanë titujt WBC, IBF, WBA Europa, WBO InterContinental, si dhe njëherë, sfidues i Titullit Botëror në versionin WBO, bokson sonte kundër Grigor Saruhanian, shkruan GazetaBlic Sport.

SHIKO KETU MEÇIN