FutbollSporti

Ronaldo i kërkon shoferit të ndal autobusin për ta takuar fansin e vogël

Cristiano Ronaldo është bërë hit në internet nëpërmes një videoje, por jo për futboll por për një shkasë tjetër.

Ronaldo nga autobusi, në të cilin ishte me ekipin e Kombëtares së Portugalisë, ka parë një fans të tij të vogël duke mbajtur një baner ku shkruante Cristiano.

Ai pastaj i ka kërkuar shoferit që të ndaloj autobusin dhe ta lë fansin të hipë, që ta takoj atë dhe ekipin e Portugalisë.