Shqipëri

Plas grushti në emision , rrihet Ralf Gjoni me Ervin Salianjin

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji dhje deputeti Ralf Gjoni patën një përplasje teksa ishin të ftuar në emisionin “Open”.

Salianji i tha Gjonit fundërrinë politike, dhe se sipas tij deputetët e rinj janë futur në Parlament vetëm për të marrë rrogën.

Por Dosja.al ka mësuar se ky sherr nuk ka përfunduar me kaq. Salianji dhe Gjoni janë zënë me grushte, pasi kanë dalë nga studioja.