Shqipëri

Gazetari humb durimin, përplas shishen gjatë emisionit: Na çatë b..thën, më lini të flas

Analisti Andi Bejtja ka humbur durimin gjatë debatit në emisionin Opinion teksa i është drejtuar panelit përballë me shprehjen “Na çatë b..thën. Më lini të flas”.

Bejtja ishte duke folur për djegien e mandateve dhe çfarë ndodh më pas, por u ndërpre nga paneli përballë e shpërtheu dhe përplasi shishen.

“Nuk ndërpreva njeri.. Më lini të flas se më çat b…ythën”,  u shpreh Bejtja i revoltuar.

Ai e ka ndërprerë analizën, ndërkohe që gazetarët reaguan e thanë se Bejtja nuk po e menaxhon nervozizmin dhe po i godet me shishe.