KryesoreShqipëri

E bën sërish! Edi Rama voton me veshje të pazakontë

Kryeministri Rama ka votuar vetëm pak çaste më parë në Surrel. Por veç deklaratave të tij ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje ka qenë veshja e tij.

Ai është shfaqur me një xhakatë blu dhe këmishë të bardhë, ndërkohë që ka veshur një palë pantallona të shkurtra me xhepa të gjerë, ku i dallohen çorapet e gjata deri në gju dhe këpucë serioze.

Rama ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama, e cila kishte vendosur një kapele të zezë në kokë.