Showbiz

“Vjen pergjegjia e Rita Ores,bashkohet me Dua Lipen e Bebe Rexhen”

Para pak castesh ne rrjetin e saj social Twitter, kengetarja me fame boterore Bebe Rexha i ka bere thirrje per bashkpunim Dua Lipes, Rita Ores dhe Ava Max.I menjëhershëm ka qenë reagimi i Duas, biles ajo ia ktheu me një shkrim në gjuhën shqipe ofertën për bashkupunim Bebe Rexhës. Por, pak kohe me pare ka ardhur edhe pergjigjia edhe e Rita Ores duke i thene se eshte e gatshme per bashpunim, dhe nuk kane munguar edhe elozhete e Rita Ores per Beben dhe Duan.

Ja dhe reagimi i Rita Ores :