Lajme

Visar Ymeri: Albin Kurti kishte të drejt kur thoshte se marrëveshja e Uashingtonit është gati

Anëtari i Partisë Socialdemokrate, Visa Ymeri ka thënë se Albin Kurti kishte të drejt kur thoshte se marrëveshja e Uashingtonit është gati.

Këtë Ymeri e tha në RTV Dukagjini, ku po debatohet për marrëveshjen që u nënshkrua më 4 shtator në Uashington.

“Albin Kurti kishte të drejt kur thoshte se marrëveshja ekziston dhe është e gatshme”, ka thënë Ymer./Insajderi.org