Showbiz

Video: Noizy rrah Cllevion e TBA-së

Rigel Rajku i njohur si Noizy e ka rrahur ish anëtarin e The Bloody Alboz (TBA), Cllevio

Ka plasur sherri mes reperit Noizy dhe një ish
reperi të The Bloody Alboz (TBA), Cllevio (sa ishte në TBA nofkën ai e kishte
Hudra), pasi që këta të dy kishin pasur një duel verbal para disa ditëve, madje
kishin shkëmbyer edhe mesazhe.

Për ta shikuar momentin e rrahjes, KLIKONI KËTU – VIDEO