FutbollSporti

Talenti Drirart Rexhepi vetem 8 vjec qe luan per Hoenheim e Strasbourgit

Talenti nga Presheva, Drirart Rexhepi eshte vetem 8 vjec.Poziconi i tij eshte si mesfushor, luan ne France per Hoenheim e Strasbourgit.

Urojme shume suksese ne te ardhmen futbollstit Drirart Rexhepi, dhe se shume shpejt ta shohin ne majat e futboollit francez e pse jo edhe me gjere.