FutbollSporti

Shikojeni dhe shijojeni super-predhën e Leo Messit

Barcelona po avanson 2-0 ndaj Mallorcas me golat e Griezzmanit dhe të Messit.

Fantazisti argjentinas edhe njëherë konfirmoi se pse askush tjetër nuk e meriton “Topin e Artë” përderisa ai “bredhë” fushave të blerta.

Golin që e ka realizuar do ta dëshironte ta realizonte secili futbollistë, por nuk janë edhe të shpeshtë ata që munden.

Shikojeni dhe shijojeni:

VIDEO