LajmeTë fundit

Publikohet fotografia e parë e ekzekutimit të Oliver Ivanoviqit

Gazeta serbe “Srpski telegraf” ka siguar pamjet filmike të momentit të ekzekotimit të politikanit serb Oliver Ivanoviq, në Mitrovicën veriore.

Sipas gazetës serbe e cila thotë se e ka siguruar videon e plotë të ekzekutimit të Ivanoviqit, thotë se videoja zbardhë shumë dyshime.

Në video shihet një polic identiteti i të cilit nuk dihet dhe disa persona që vrapojnë për t’i dhënë ndihmen e parë Olirver Ivanoviqit, thotë gazeta serbe “Srpski telegraf”.