Lajme

Publikohet audio incizimi: Helikopteri i Kobe Bryant ulët ka fluturuar

Kobe Bryant, vajza e tij Gianna dhe shtatë njerëz të tjerë e kanë humbur jetën në një aksident me helikopter, i cili u rrëzua rreth orës 10:00 të mëngjesit të të dielës.

Helikopteri kishte fluturuar nëpër mjegull të madhe, para se të rrëzohej në Calabasas të Kalifornisë, ndërsa asnjëri nga nëntë njerëzit që ndodheshin në të nuk kanë shpëtuar.

Kliko këtu : VIDEO