FutbollSporti

Perfundon ndeshja:Liverpul-B.Mynih me barazim

Sonte ne njeren nder ndeshejet e liges se kapioneve ishte ajo mes klubit englez Fc Liverpul kunder atij gjerman Bayern Munchen.Ndeshja ishe shume e mire me shanse te medha nga te dyja skuadrat, mirpo ajo perfundoi ne menyre te barabarte dhe pa  gola(0-0).Le te shpresojme qe ne ndeshjen e kthimit te kete edhe gola nga kjo superndeshje qe do te luhet ne Gjermani pas 2 javesh.