FutbollSporti

Barcelona barazon ne france me Lyon

Ndeshja e nates sotme mes ekipit francez Lion dhe asaj spanjolle Barcelona ka perfunduar me barazim.Edhe pse past shume goditje ne drejtim te portes si nga Lion por me shume nga ekipi i Barcelones perseri fati nuk ishte sonte nga asnjera ane.Ndeshja perfundoi pa gola 0 me 0 mirpo ketu nuk ka perfunduar gjithcka pasi qe kemi edhe lojen e kthimit qe do te luhet ne shtepine e Barcelones.