LajmeTë fundit

Pas akuzave te Ilir Sadriut, reagon APN-ja

Gjate dites se sotshme nenkryetari i Partise Demokratike Shqiptare(PDSH),Ilir Sadiru , gjate konferences per shtyp, kritikoi dhe akuzoi udheqesine e pushtetin lokal, perkatesishte partine Alternativa per Ndryshim(APN) per keqpodorime te detyrave zyrtare dhe korrupsion,

Mirepo, para pak oresh ka ardhur edhe reagimi i subjektit te akuzuar nga nenkryetari i PDSH-se Sadriu.APN me nje kunderpergjije duke ja kthyer se ‘kur i korruptuari flet per korrupsion’ kane bashkangjitur me kete fraze edhe nje fotografi duke treguar pozitat qe kishte Ilir Sadriu gjate pushtetit kur PDSH, udhehiqte ne komunen e Presheves.

Ja dhe fotografia qe subjekti i APN-se ka publikuar ne faqen e tyre zyrtare