Magazina

Modelja e njohur Vildane Zeneli shfaqet provokuese në imazhet e fundit

Supermodelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli është mjaft aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Shpesh herë, postimet e modeles marrin vëmendjen e publikut dhe mediave, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Vildanja është shfaqur mjaft provokuese në InstaSory-n e fundit me fotografitë e saj