Lajme

Millan Radojçiq ikën në mënyrë spektakolare nga Policia e Kosovës

Milan Radojiçiq, njeriu që është futur në listë të zezë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i ka ikur Policisë së Kosovë.

Sipas burime, ky veprim i tij ka ndodhur në pikën kufitare në Bërnjak, shkruan Gazeta Insajderi.

Mësohet se kur Policia ka kontrolluar dokumentet e tij, dhe pasi e ka parë së i njëjti është person në kërkim, nuk ka arritur ta kap atë, pasi Radojiçiq, është larguar tinëzisht për në Serbi.