Të fundit

Konfiskohet një dokument i falsifikuar tek “Dheu i Bardhë”  

Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”, është ndaluar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit ka prezantuar një dokument të huaj që dyshohet që është i falsifikuar.

Me vendim të prokurorit dokumenti është konfiskuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/