Showbiz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” bëhet nënë për herë të parë

Edhe pse jetën private ka arritur ta mbajë larg syrit të publikut, duket se dashurinë e vërtetë e ka gjetur jashtë programit.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen 2”, Aristela Leka, është bërë nënë për herë të parë, shkruan Indeksonline.

Shpërthen Aristela ndaj Princit dhe Blerimit – Përputhen, 10 Maj 2021 – YouTube
Këtë lajm e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi në Instastory.

Postimin e ka shoqëruar me këngën e Albanit dhe Miriamit, “Dhurata”, teksa ka zbuluar që është bërë nënë e një djali