BoksSporti

Florian Marku vs Chris Kongo, në këtë link mund ta shikoni meçin e boksierit shqiptar

Florian Marku dhe Chris Kongo do të luftojnë në O2 Arena në Londër. Kjo ndeshje e peshës së lehtë është pjesë e një eventi të duelit më madhor Frazer Clarke – Fabio Wardley.

Kanë mbetur edhe pak minuta deri në fillimin e meçit të parafundit për mbrëmjen e sotshme, shkruan Indeksonline

Florian Marku dhe Chris Kongo janë duke u përgatitur për t’u futur në ring për meçin e shumëpritur nga tifozët shqiptarë.

Në këtë link mund ta shikoni “LIVE” meçin e boksierit shqiptar:

LINKU 1

LINKU 2