Showbiz

Fansja akuzon këngëtaren Adelima Ismaili për vrasje

Kengetarja apo “Diva” Adelina Ismaili ka publikuar nje postim ne llogarine e saj ne Instagram. Por ne kete postim te sajin jane revoltuar disa fansa. Ajo qe vlen te thekesohet eshte akuza e drejtuar kunder kengetares. Duke i shprehur nje revolte fansja i ka thene kengetares se na ke” lodhur” dhe je nje person me te kaluar kriminale. Mirepo nuk ka munguar edhe reagimi i Adelines kundrejt fanses. Me poshte mund ta shifni reagim e saje.