Enrique Iglesias mban flamurin shqiptar teksa këndon në Greqi

Enrique Iglesias është një ndër këngëtarët më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ai është shumë i preferuar dhe nga femrat.

Mbrëmjen e djeshme ai ka mbajtur një koncertin në Greqi. Fansa nga të gjitha vendet ballkanike ishin dje në Greqi për të ndjekur këngëtarin.

Sigurisht që edhe aty ka pasur edhe shqiptar. Ata kanë shpërthyer në borohohima dhe i kanë hedhur edhe flamurin shqiptar në skenë këngëtarit.

Ai e ka mbajtur për disa minuta në duar flamurin në dorë teksa këndonte dhe fotoja e tij është bërë virale.

Mesa duket Enrique Iglesias na ka bërë të gjithëve krenar duke mbajtur flamurin shqiptar teksa këndonte mes Greqisë.