Lajme

Elvis Naçi: Sot jame njeriu me i lumtur ne Bote

Hoxha me i spikatur ne gjithe trevat shqiptare Elvis Naçi, sot eshte ndier njeri nder personat me te lumtur ne kete Bote.Ai faleminderoi Krijuesin,qe ia beri te mundur qe edhe kesaj radhe ta perjetoj muajin e shejte te Ramazanit.

Ky eshte postimi i hoxhes Elvis Naçi qe beri ne profilin e tij ne fejsbuk:

Sonte jam njeriu me i lumtur ne Bote, Krijuesi qe me dhuroi jeten ma mundesoi te arrij edhe nje Muaj Ramazani te mbushur me miresi dhe bekim, ju dua te gjitheve dhe ju uroj Ramazan te begate dhe agjerim te lehte dhe te pranuar! Amin.