Lajme

Dy të vdekur në Mal të Zi, si pasojë e erërave të forta me reshje shiu

Dy persona kanë vdekur dhe disa të tera presuar lëndime në Mal të Zi  si pasojë e erërave të forta të shoqëruara me reshje të dendura të shiut.

Stuhia ka rrezuar disa vinça dhe ka shkatërruar disa makina, gjithashtu në disa pjesë të bregdetit disa shezllone janë shkatërruar.