FutbollSporti

Cristiano Ronaldo pozitiv me koronavirus

Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me Covid-19

Kështu ka raportuar para pak çastesh kombëtarja portugeze përmes një komunikate për shtyp.

Ai do të karantinohet menjëherë dhe nuk do t’i bashkohet Juventusit.

Lajmin e shpërndau në rrjetin social “Twitter” edhe gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano.