Lajme

Bukuroshja shqiptare, kandidate për “Miss Universe USA 2020”

Ilirana Lazer Lekani është bukuroshja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se po konkuron për MissUSA 2020.

Iliriana vlerësohet si kandidate potenciale për të fituar “Miss Tenn Universe USA 2020”. Ajo tani më është drejt gjysmëfinales dhe përfaqëson Karolinën e Jugut, shkruan tutje.

Ajo po dhuron shfaqje mahnitëse gjatë gjithë konkursit garues për të fituar kurorën e “Miss Tenn Universe USA 2020”. /albinfo.ch