Showbiz

Bebe Rexha ka kërkuar bashkpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max

Këngëtarja Bebe Rexha ka kërkuar bashkëpunim me Rita Orën, Dua Lipën si dhe këngëtaren tjetër shqiptare Ava Max.

Me një postim në llogarinë e saj ‘Twitter‘, ajo ka shkruar: ‘E dua një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max’.

Dhe nuk ka vonuar shumë përgjigjia e Dua Lipës, e cila madje është përgjigjur në gjuhën shqipe!

Ja dhe reagimi u Dua Lipës në murin e Bebe Rexhës