Të fundit

Arrestohet 34 vjeçari nga Bujanoci, policia i gjen në shtëpi 49 gram marihuan

Pjesëtarët e MPB-së në Vranjë dhe Bujanoc, me urdhër të Prokurorisë Themelore Publike në Vranjë, në procedurë të rregullt do të ushtrojnë kallëzim penal kundër një 34-vjeçari nga e Bujanoci, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale të posedimit të paautorizuar të narkotikëve.

Policia ka gjetur 49 gramë substancë që dyshohet se është marihuanë në shtëpinë familjare të të dyshuarit në zonën e Bujanocit, si dhe rreth 10 gramë substancë që dyshohet se është vaj kanabisi.