Lajme

Vuçiq takohet me politikanët serbë nga Kosova

Mediat serbe nuk kanë bërë të ditur se cila do të jetë tema e takimit.

Presidenti Aleksandar Vuçiq do të takohet nesër me përfaqësuesit politikë të serbëve nga Kosova dhe institucionet më të rëndësishme të Serbisë, njofton Zyra e presidentit serb.
Takimi do të mbahet në ndërtesën e Sekretariatit të Përgjithshëm të presidentit Vuçiq duke filluar nga ora 11:00.