Showbiz

Vajzat Angleze-qe komentojn muzika shqip “tallen” me Getto Geasyn

Vajzat Angleze “blogere”qe komentojne kenget shqipe , tashme jane bere te njohura ne opinionin shqipetar dhe ato nuk kane lene pa komentur edhe kengen tashe “hit” te bashkpunimin mes Flori Mumajesit dhe Geator Selimit.Ato gjate komentimit te kesaj kenge kane filluar te tallen me nje pjes te tekstit te kenges me Getto Geasy-in.Me poshte e keni videon e vajzave duke komentuar kengen e dy kengetareve me te spikatur te esrtades shqipetare.