FutbollLajme

Tifozet “Kercenojne Ramen,Thacin dhe Francen! Kush fshihet pas mesazhit?

Mbreme gjatë ndeshjes ne Stadiumin e ri gjate perballjes me gjelat e Frances eshte vene re nje parulle “Hands of from Kosovo” e cila ka marre jo pak vemendje!

Duket qarte qe ky mesazh i drejtohej Rames, Thacit por edhe vete Frances zyrtare duke marre shkas edhe nga ngjarjet e fundit. Pavaresisht masave te rrepta te sigurise dhe kontrolleve tifozet Ultras te Illyrian Elite kane arritur te fusin mesazhin brenda!

Te kontaktuar nga Shqiperia Ime ato nuk jane prononcuar dhe e vetmja gje qe kane thene eshte qe ky eshte vetem fillimi i nje dickaje te madhe! Sikur te mos mjaftonin thirrjet Rama Ik u shfaq edhe kjo banderole e cila eshte me e thelle sesa duket!