LajmeTë fundit

Tërbohet radikali Sheshel, e shan me nënë ish presidentin francez Zhak Chirac

Kreu i kadikalëve serbë, Vojsilav Seselj ndezi edhe një herë një skandal të madh në një status të tij në Twitter, në të cilin komentoi vdekjen e Zhak Chirac, ish-presidentit francez, i cili luajti një rol të madh në krizën jugosllave të 1995-2000 dhe vendi i të cilit mori pjesë në sulmete e NATO-s 1999 kundër Serbisë, shkruan FMimages.net

Në stilin e rrugaçit klasik Sheshel, i gëzohet vdekjees së presidentit francez dhe e shan nga nëna duke e quajtur edhe bërllog.

“Shkoi bërllogu Zhak Chirac ia q*** zoti nënën, ka hanger m**t duke thënë që ne serbët jemi teorrorist dhe kri minel që nuk kemi as zkone e as fe. Ai ishte angazhuar më të madhe për bombardimin e Serbisë. Unë e kam penguar ardhejenë tij që të flas në Kuvendin e Serbisë”, shkroi Sheshel në Twitter.