FutbollSporti

S’ndalet Milot Rashica: Shënon një super gol dhe barazon rezultatin ndaj Leverkusenit

Skuadra e Werder Bremenit ka arritur që ta barazoi rezultatin ndaj Bayern Leverkusenit.


Werderi ka barazuar rezultatin ndaj Leverkusenit pak para fundit të pjesës së parë. Ishte sulmuesi nga Kosova, Milot Rashica, që shënoi në minutën e 40’të për rezultatin 1-1.