Lajme

Shpërthen në lot profesori që u bë hit me videot në “TikTok”

Profesori i biologjisë, Lulzim Paci, ka shpërthyer në lot derisa po fliste në KTV për videot e tij që janë bërë virale.

Ai tha se ka marrë kritika dhe ofendime të shumta në mediat online, derisa vëllait të tij, i ka thënë se nëse ndihet i turpëruar, të mos tregojë se e ka vëlla

I thashë vëllait tim, nëse të pyesin se çka e ke Lulzim Pacin, thuaj kushëri. Mos i thuaj vëlla”, deklaroi Paci derisa ia nisi të qajë.