ShqipëriTë fundit

Rama mban takim elektoral, Shkodra si në gjendje lufte (FOTO)

Teksa kryeministri Edi Rama mban takimin elektoral, pak metra më tej proteston opozita. Në krye të grupimit opozitar është kryebashkiakja Voltana Ademi. Policia ka përdorur gaz lotsjellës dhe sprajt drejt protestuesve duke bërë që disa prej tyre të ndjehen keq. Mes protestuesve ka edhe gra e fëmijë. Shihni më poshtë fotot.