Lajme

Milioneri që financonte VV-në i bashkohet Ramushit dhe Shpendit

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Florin Krasniqi po i mbështet koalicionit AAK-PSD në këto zgjedhje.

Ai është parë sot në tubimin elektoral që po mbahet në Prishtinë, tek ‘Salla e Kuqe’.

Ai është parë pran kryetarit të PSD-së, Shpend Ahmeti. Vlen të kujtojmë se Krasniqi ishte dikur edhe financues i Lëvizjes Vetëvendosje.