Magazina

Milaim Zeka: Do kthehem ne PoIitike, Smund ta Le Kosove ne duart e Albin Kurtit

Gazetari dhe analisti politik Milaim Zeka, ne nje emision televiziv ka paralajmeruar kthimin e tij ne politike. Sipas tij, me shkuarjen e Thacit, Kadri Veselit e te tjereve ne Hage, Kosova nuk eshte e sigurte ne duart e Albin Kurtit. Ja keshtu eshte shprehur ai:

‘Po, mendoj te kthehem ne politike, se nuk mund ta le Kosoven ne duart e Albinit’, ka thene ai. Gazetari Zeka shquhet per mendimet e tij interesante. Si mendoni ju rreth ketij vendimi te tij? Jepni komentin tuaj.