Magazina

Linda Halimi:’Nuk e kisha ndrru Burrin tim zezak as me 100 burra te bardh. Ai ma ben…

Kengetarja shqiptare Linda Halimi prej kohesh eshte lidhur me Amerikanin me ngjyre dhe tashme ajo ka edhe femije me te, te quajtur Kaimana. Por, artistja shqiptare nuk eshte pare ne shoqerine e partnerit te saj per disa kohe dhe qarkulIuan shume Iajme se ata ndoshta i kishin dhene fund lidhjes…

Por, kur e pyeten se a eshte nje nene beqare apo jo tashme, kengetarja e ka kthyer pergjigjen duke thene se ajo eshte nje nene duke nderruar kontekstin e pergjigjjes. Por, me para ajo kishte thene se

nuk e ndrron burrin e saj me ngjyre me asnje tjeter. Perndryshe, se fundmi Linda e ka refuzuar kerkesen per te qene pjese ne ‘Big Brother VIP 2’, si arsye se nuk ka kush kujdeset per vajzen e saj.