Showbiz

Bebe Rexha dhe Elvana Gjata veshin të njëjtin fustan

Bebe Rexha nuk e ka pasur aspak problem të zgjedhë një fustan të kreatorit kosovar, të punuar enkas për Elvana Gjatën.

Në natën e ndërrimit të moteve, Bebe Rexha ka performuar në New York, duke pritur vitin e ri me qindra qytetarë

Por, ajo që ra në sy ishte pikërisht dukja e këngëtares me prejardhje shqiptare

Çuditërisht këtë fustan e kemi parë edhe më herët, pikërisht në trupin e Elvana Gjatës, të cilin e ka dizajnuar Valdrin Sahiti enkas për të.