Lajme

Ky është momenti i vrasjes dhe plagosjeve në ”Bon Vivant” (VIDEO)

Tashmë janë bërë publike pamjet e momentit të përplasjes me armë zjarri në ‘’Bon Vivant’’, rast nga i cili mbeti i vrarë një person, dhe shumë të plagosur.

Në një regjistrim nga kamerat e sigurisë, që ka postuar Jepi Zë, shihet qartë çasti kur të involvuarit nisin rrahjen, duke goditur fillimisht me shishe qelqi, transmeton klankosova.tv.

Më pas, situata tensionohet tutje edhe me të shtëna breshëri armësh zjarri duke përfunduar edhe në fatalitet.

Për më shumë ndiqni pamjet më poshtë:

https://www.facebook.com/100063518215567/posts/pfbid0UZAHCqKTqFuoL5Si85gmkPfusG7wZhwfrkTvg41EUpMeW3QuUS2jxeiD5vuxFKuJl/?mibextid=cr9u03