Lajme

Ku ke ti moj Zanë: Haradinaj ia fut këngës te Adriatik Kelmendi

Jo rrallë herë Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, na ka treguar sa ka qejf të këndojë, e të njëjtin e bëri edhe drejtpërdrejt në emisionin ee rubikonit.


Ai në Rubikon me Adriatik Kelmendin, përveç pyetjeve të bërë rreth zgjedhjeve e dorëheqjes së tij, nuk i shpëtoi as pyetjes se cilat janë këngët e tij të preferuar.

Haradinaj edhe kësaj here ka treguar se janë dy këngët që ai ka kënduar vazhdmisht ajo që e ka kënduar gjatë luftës ‘Kah po shkon moj zanë’ dhe atë të lirë siç thotë ai ‘O moj Kosovë moj bukuroshe’.

Pyetur se a do këndojë, ai ështëpërgjigjur ‘me gjithë qejf’.

Për më shumë, ndiqni videon më poshtë./