Showbiz

DUA LIPA TREGON DY PERSONAT E SAJ TË PREFERUAR

Dua Lipa, sot pas publikimit të pamjeve nga xhirimet e videoklipit të fundit të saj, në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi me dy personat më të dashur për të, përcjellë Insajderi.

Këngëtarja ka publikuar fotografinë me motrën e saj Rinën dhe vëllanë Gjinin.

Ajo ka shkruar se këta janë dy personat më të preferuar në botë pë të.

“Këta janë dy personat më të preferuar në botë për mua”, ka shkruar Lipa.