Showbiz

Noizy me orë me vlerë 49 mijë euro në dorë

Noizy sërish merr vëmendjen me një orë super të shtrenjtë.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi mjaft atraktive, ku shfaqet plot me stil ndërsa është duke pushuar ulur mbi një karrige

Detaji që vihet re është ora e tij e dorës, e cila kap një shifër marramendëse.

Reperi nga Shqipëria bart në dorë një orë të markës “Audemars Piguet”, e cila kushton jo më pak se 49 mijë e 100 euro.

Ndërkohë që xhupi “Supreme” të cilin ai  e mbante veshur në këtë fotografi kap shifrën e 179 eurove.

Duket se të ardhurat e mira nga muzika ia mundësojnë Noizyt që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze.