Shqipëri

Berisha: Fundi i Ramës si Maduro

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaron se kreu i qeverisë Edi Rama do të largohet nga pushteti njëlloj si presidentit i Venezuelës, Nikolas Maduro.

Në një postim në Facebook teksa publikon dhe një foto të Edi Ramës dhe Maduros, Berisha shkruan: “Të dy ngrenë dy gishtat për të maskuar karakterin e tyre diktatorial, por i pret i njëjti i fund i merituar! Sb”.