Showbiz

Bebe Rexha bën krenarë shqiptarët para miliona ndjekësve

Bebe Rexha ka postuar një video për miliona ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaq flamurët shqiptarë të vendosur në një rrugë në Amerikë, teksa krenohet për prejardhjen.

Ajo është gjithmonë shumë krenare për prejardhjen e saj dhe së fundi Bebe Rexha filmoi nga vetura disa flamuj kombëtar shqiptar derisa valëviteshin në disa shtylla në një nga rrugët e Amerikës.

“Woww, sa bukur”, dëgjohet Bebe duke thënë në sfond, ndërsa ka vendosur edhe një emoji me po këtë flamur.