Magazina

Baton Haxhiu: Edi Rama Eshte ”BABA” I Shqipetarve, Doni Apo Sdoni Ju !!

Gazetari i njohur shqipetar qe eshte nga Kosova ku jet0n dhe vepɾon tash e tre vite ne Tirane, tha qe pas gjith perpjekieve per ta larguar Edi Ramen nga pusht.eti dhe nuk ia aɾɾiten, kjo tregon qe doni apo sdoni ju, Edi Rama eshte “BABA” i Shqiperise, sepse d0 ta dergoj partine e tij ne nivel tjet er qe nuk e keni pare me heret.

Gazetari Baton Haxhiu, gjithmone e ka shprehur pelqimin e tij per Edi Ramen dhe kjo nuk eshte cudi per nje deklarate te tille.