Të fundit

Ardita Sinani takon Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën

Kryetarja e Komunës së Preshevës, Ardita Sinani sot gjatë ditës mori pjesë në Kongresin e Partisë Socialiste në Tiranë, në sesionin: Siguria – Rajoni – Evropa.

Ajo me këtë rast zhvilloi edhe një takim me Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në Facebook, znj. Sinani njoftoi për takimin dhe falenderoi Ramën për përkrahjen e punës së pushtetit lokal në Preshevë, përcjell Ministria e Lajmeve.

Statusi i plotë i znj.Sinani

Faleminderit për mirëpritjen Kryeministër ❤??

Për bashkëbisedimin dashamirës dhe për përkrahjen e punës sonë.

Edi Rama ka qenë disa herë në Preshevë, madje pa ardhur ende në pushtet. Do të vjen sërish ?

Kënaqësi dhe nderë është kur e sheh se politika jonë vlerësohet nga drejtuesit e shtetit shqiptar ?