Opinione

Andi Bushati: Thaçi dhe Rama kanë patriotizëm me qera

Analisti politik nga Shqipëria, Andi Bushati, ka thënë se Thaçi dhe Rama kanë patriotizëm me qera.

Për këtë ai ka thënë se sot HashimoRamistët janë zgjuar sot “patriota” kundër Albin Kurti, edhe pse vet nuk kishin bërë as gëk as mëk, as për traun e rrugës së kombit, as për taksimin e atyre që sillnin ndihmë për tërmetin.\BotaS\

Postimi i tij i plotë në Facebook:

“HashimoRamistet jane gdhire sot “patriota” kunder Albin Kurtit, ndonese nuk kishin bere as gek as mek, as per traun e rruges se kombit, as per taksimin e atyre qe sillnin ndihme per termetin. Ketij i thone patriotizem me qera”.